هندزفري بلوتوث

درباره وبلاگ
موضوعات

هندزفري بلوتوث

مزایای استفاده از هندزفری بلوتوث چیست ؟

دوشنبه نوزدهم 1 1398

استفاده از هندزفری بلوتوث به دلیل این که برای استفاده از آن نیازی به سیم نمی باشد بسیار راحت می باشد. هندزفری بلوتوث دارای معایب و مزایایی می باشد که در اینجا درباره آن ها توضیحاتی به شما ارائه می نماییم. اگر می خواهید هندزفری بلوتوث را خریداری نمایید باید نکاتی را درباره خرید هندزفری بلوتوث بدانید و سپس اقدام به خرید هندزفری بلوتوث نمایید. بی سیم بودن هندزفری بلوتوث باعث شده است تا هر روزه بر طرفداران هندزفری بلوتوث افزوده شود.

هندزفری بلوتوث در انواع مختلفی وجود دارد و شما برای انتخاب یکی از انوع هندزفری بلوتوث باید ببینید که چه نوعی برای شما کاربرد دارد. برخی از انواع هندزفری بلوتوث دارای فرستنده جدا می باشند و برخی دیگر دارای فرستنده جدا نیستند. نوعی از هندزفری بلوتوث که دارای فرستنده می باشد است دارای مادون قرمز و فرکانسی رادیویی می باشد. درست است که مادون قرمز نوعی قدیمی تر می باشد اما هنوز هم توسط برخی شرکت ها تولید می شود. اما فرکانس رادیویی قوی تر بوده که هندزفری بلوتوث که از این نوع از فرکانس استفاده نمایدمی تواند در محدوده ای در حدود 50 متر کار کند فرکانس رادیویی همچنین از دیوار نیز عبور می کند ولی مشکل تداخل فرکانس رادیویی مشکلی است که همیشه وجود داشته است. هنگامی که شما از منبع فاصله می گیرید فرکانس های دیگری نیز دخیل می شوند و به این ترتیب تداخل ایجاد می شود و مشکلاتی را در هندزفری بلوتوث ایجاد می نماید. هر چه فاصله بیشتر شود میزان افزایش این تداخل نیز افزایش پیدا می کند. برای هدفونی که بدون فرستنده باشد بلوتوث بهترین گزینه محسوب می شود. بلوتوث می تواند متراژی در حدود 10 متر را ساپورت نماید.

در خرید هندزفری بلوتوث به چیزهایی توجه کنیم

کیفیت صدا در هندزفری بلوتوث یکی از مواردی است که هنگام خرید هندزفری بلوتوث باید به آن توجه داشته باشید تا هندزفری بلوتوث کیفیت بالایی در پخش صدا داشته باشد. به خصوص اگر هدف شما از خرید هندزفری بلوتوث گوش دادن به موسیقی باشد این موضوع اهمیت بیشتری نیز پیدا می نماید یکی از مشکلاتی که در هندزفری بلوتوث وجود دارد تاخیر می باشد. این زمان مربوط به زمانی است که صدا وارد هندزفری بلوتوث می شود و در نهایت به گوش شما می رسد. اگر در حال گوش دادن به موسیقی باشید این مشکل به نظر نخواهد آمد اما در گوش دادن به یک ویدیو که باید صدا و تصویر با هم هماهنگی داشته باشد این مشکل به خوبی دیده می شود.

باتری در هندزفری بلوتوث

هندزفری بلوتوث می تواند دارای باتری باشد و یا می تواند شارژی و قابل شارژ باشد. اگر هندزفری بلوتوث دارای فرستنده باشد معمولاً خود فرستنده نیز احتیاج به شارژ خواهد داشت. عمر باتری در هندزفری بلوتوث از مسائلی می باشد که باید به ان توجه شود. عمر باتری هندزفری بلوتوث به شکل معمول بین 8 تا 12 ساعت می باشد که باید بر اساس نوع نیاز و میزان استفاده خود بهترین آن ها را برای خود خریداری نمایید در حال حاضر برخی از انواع هندزفری بلوتوث نیز هستند که تا 40 ساعت نیز باطری آن ها عمر می کند. فروشگاه نشت آپ می تواند اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهد تا شما با اطلاعات بیشتری اقدام به خرید هندزفری بلوتوث نمایید

(1) نظر
X